HASIČI TOPOLNÁ

s Vámi více jak 130 let…

„Bohu ke cti, bližnímu ku pomoci“


Aktuality ze života JSDH a SDH Topolná

Rok 2020

12.2. - Jednotka si převzala od HZS Zlínského kraje / stanice Uherské Hradiště do užívání zásahové vozidlo CAS 24/1750/170 M1T DENNIS Rapier. Vozidlo bylo bezplatně převedeno pro naši obec začátkem letošního roku. Děkujeme tímto HZS Zlínského kraje za schválení žádosti o převodu vozidla do obce Topolná. Nyní je vozidlo "mimo výjezd" jelikož musí projít servisem motorové části. Taktéž po návratu vozidla ze servisu, je potřeba umístit výbavu z nynějšího zásahového vozidla do nástavby nového vozu. Po zaškolení a ujetí potřebných kilometrů strojníky, bude vozidlo zařazeno do výjezdu. Více informací o vozidlu dodáme později.

 

24.1. - Sbor dobrovolných hasičů uspořádal výroční valnou hromadu. Za přítomnosti místostarosty obce Topolná byly připomenuty činnosti hasičů v roce 2019 a schválen plán práce na rok 2020.

9.1. - POŽÁR - Jednotka v počtu 1+4 vyjela k požáru sazí v komíně. Po příjezdu na místo události hasiči provedli průzkum objektu. Byl zjištěn požár sazí v komínovém tělese. Po dojetí HZS Zlínského kraje ze stanice Uherské Hradiště, jednotka prováděla pročištění komínového tělesa společně s profesionální jednotkou. Události se účastnila i jednotka SDH Bílovice.

 

 
RSS