130. výročí založení sboru

V neděli 23.7.2017 se v naší obci uskutečnily oslavy 130. výročí založení našeho hasičského sboru. Nejen ukázkové letní počasí, nýbrž především hojná účast Vás návštěvníků a hostů vytvořili jedinečnou atmosféru a příjemný průběh celé akce. Váš značný zájem oslavit společně s námi naše významné výročí, nás opravdu mile překvapil a potěšil. Velký úspěch v programu zaznamenal především Den otevřených dveří na hasičské zbrojnici spojený s výstavou fotografií a taktéž ukázky zásahů historické i moderní techniky na návsi, u kterých jsme se snažili spojit zábavně-naučnou formu. V tomto ohledu nám podali pomocnou ruku i JSDH Spytihněv a HZS Uherské Hradiště, kterým tímto vyjadřujeme ještě jednou obrovské DÍKY za odborné ukázky jejich práce a za jejich účast, která byla jistě zpestřením dne. Příjemná atmosféra se poté z návsi přesunula na "devadesátku", kde oslavy pokračovaly do pozdních večerních hodin hudební zábavou s Topolankou. Kladné ohlasy na celkový průběh akce nás hasiče opět pouze utvrzují v tom, že veškerá námaha spojená s náročnými přípravami oslav se nám plnou měrou vrátila v podobě Vaší spokojenosti. A o to nám šlo především.

My, hasiči, jsme tu přece stále pro Vás.

SPONZOŘI TÉTO AKCE:

Zámečnictví Zdeněk Borusík
Josef Doležel plast s.r.o.
stolářství Vlastimil Bureš
autoservis Gajdošík
kontejnery Oliva

Všem sponzorům tímto děkujeme.